Kalezaindu

Maspe kalean seinalea

Konponduta
Deskribapena
Seinalea jausita Maspen

Helbidea
Calle de Maspe, 10–20, Iurreta

Kategoria
Hiri-altzariak

Data
2019/05/29
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Eskerrik asko abisua emateagatik. Udal langileek dagoeneko kendu dute.
    Data: 2019/05/30 10:15:19
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/05/29 20:00:08
    Irekita