Kalezaindu

Kamiñoa urez tapatuta

Konponduta
Deskribapena
Mallabienako rotondatik 634 nazionalerantz doan bidea urez tapatzen da euria egiten duenetan

Helbidea
Barrio Arriandi Leku, 17B, Iurreta

Kategoria
Errepideak

Data
2019/05/19
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Eskerrik asko abisua emateagatik. Trabatuta egon den estolderia garbitu egin da eta dagoeneko arazoa konponduta dago
    Data: 2019/05/20 14:01:18
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/05/19 21:45:44
    Irekita