Kalezaindu

Seinalea apurtuta

Konponduta
Deskribapena
Maspe kaleko seinalea lurrean

Helbidea
Maspe kalea 26

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2018/11/04
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Eskerrik asko abisua emateagatik. Seinalea Udal langileek jaso dute eta laster ipiniko da berriro.
    Data: 2018/11/06 14:38:34
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2018/11/04 17:29:05
    Irekita