Kalezaindu

Paperaren edukiontzia

Konponduta
Deskribapena
Maspe 10ean dagoen kontenedore urdinaren pedala ez dabil

Helbidea
Maspe 10

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2018/11/12
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago.
    Data: 2018/11/13 14:27:43
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2018/11/12 22:07:41
    Irekita