Kalezaindu

Birziklatzeko arazoak

Prozesatzen
Deskribapena
Iturburura bidean edukiontziak falta dira

Helbidea
Iturburu, Iurreta

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2019/09/02
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/09/02 8:07:35
    Irekita