Kalezaindu

Bidegorriko pibotea lurrean

Konponduta
Deskribapena
Pibotea erorita dago eta bidegorria ostopatzen ari da.

Helbidea
Calle de Bixente Kapanaga, 7, Iurreta

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2019/09/18
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Lehenik eta behin eskertu nahi dizut herria hobetzeko erakutsi duzun interesagatik,dagoeneko apurtuta egon diren piboteak kenduta daude.
    Data: 2019/09/19 11:13:59
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/09/18 10:08:56
    Irekita