Kalezaindu

Basuretan tapa altzauta

Konponduta
Deskribapena
Plastikuen basuretan lurreko tapa altssute dau ta gendea jauzi leike

Helbidea
Zubiaurre Kalea 1, Durango

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2019/01/11
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Durangaldeko Mankomuniteko zerbitzua jakinaren gainean dago eta epe laburrean konponduko da.
    Data: 2019/01/14 9:50:07
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/01/11 18:52:03
    Irekita