Kalezaindu

Zaborra Berezin

Resuelta
Descripción
Kontenedoreetan egon ezin den zaborra dago

Dirección
Berezi

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
19/04/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 19/04/2019 14:04:38
    Abierta