Kalezaindu

Iurretako Plaza

En proceso
Descripción
Aspalditik plazako bedar luzeak garbitu barik, abadetxe inguruan pila bat daude. Erreka ingurua garbitu gabe eta bedar, sasi pila batekin. Arratoi gutxiago ikusteko ere, komenigarria izango litzateke. Noizko garbiketa??

Dirección
Calle de Elixalde, Iurreta

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
29/08/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 29/08/2019 8:38:45
    Abierta