Kalezaindu

Maspe kalean seinalea

Resuelta
Descripción
Seinalea jausita Maspen

Dirección
Calle de Maspe, 10–20, Iurreta

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
29/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Udal langileek dagoeneko kendu dute.
    Fecha: 30/05/2019 10:15:19
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 29/05/2019 20:00:08
    Abierta