Kalezaindu

Plazako parkea

En proceso
Descripción
Benetan txarto dagoela plazako jolas parkea, lurrean dagoen manta oso egoera txarrean dago. Noizko irtenbide bat?

Dirección
Calle de Elixalde, Iurreta

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
29/08/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 29/08/2019 14:54:05
    Abierta