Kalezaindu

Zabor pilla bat kalea

Resuelta
Descripción
Kontenedora beteta dau ta basura pillo bat kanpuen. Zegattik? Nozarte?

Dirección
Kalea Bixente Kapanaga 2B, Durango

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
09/02/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 09/02/2019 10:44:00
    Abierta