Kalezaindu

Kontenedorearen pedala

Resuelta
Descripción
Maspe 24ko kontenedore BERDEAREN pedala apurtuta dago

Dirección
Maspe 24

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
14/11/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago eta laster konponduko dute
    Fecha: 15/11/2018 14:13:18
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 14/11/2018 8:59:51
    Abierta