Kalezaindu

Arratoiak Maspe kalean

Resuelta
Descripción
Maspe kalean Remar eta Bertoren arropa denda bitartean dagoen atean, arratoiak daude. Askotan edukiontzi horiaren barruan ere egoten dira. Batez ere iluntze eta gauean ibiltzen dira

Dirección
Maspe kalea 1214

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
04/11/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Arratoiak hiltzeko enpresari abisua eman zaio, zonalde horretan tratamendu bat egiten ari da eta epe laburrean emaitzak ikusiko dira.
    Fecha: 06/11/2018 14:34:25
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 04/11/2018 17:39:37
    Abierta