Kalezaindu

Maspe 10, paperontzia

Resuelta

Dirección
Maspe Kalea, 12

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
26/01/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Atzoko erantzuna, erdera hutsean bidaltzea nahi gabeko hutsegitea izan zen. Barkatu eragozpenak.
    Fecha: 01/02/2017 9:05:53
    Abierta
  • Comentario: Gracias por el aviso enviado. Ya se ha reparado la papelera.
    Fecha: 31/01/2017 12:28:17
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 27/01/2017 21:57:41
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 27/01/2017 21:57:41
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 26/01/2017 17:05:59
    Abierta