Kalezaindu

Zaborra

Resuelta
Descripción
Maspe kalean zaborrontzia apurtuta

Dirección
Maspe 26

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
18/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzuari mezua bidali zitzaion eta dagoeneko konponduta dago.
    Fecha: 21/11/2018 8:00:41
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 18/11/2018 20:14:46
    Abierta