Kalezaindu

Kamiñoa urez tapatuta

Resuelta
Descripción
Mallabienako rotondatik 634 nazionalerantz doan bidea urez tapatzen da euria egiten duenetan

Dirección
Barrio Arriandi Leku, 17B, Iurreta

Categoría
Carreteras

Fecha
19/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Trabatuta egon den estolderia garbitu egin da eta dagoeneko arazoa konponduta dago
    Fecha: 20/05/2019 14:01:18
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 19/05/2019 21:45:44
    Abierta