Kalezaindu

Maspe kalean pankarta

Resuelta
Descripción
Maspe Kaleko aparkeleku sarreran Gure Esku Dagoren pankarta bat dago duela hilabete asko farola biren artean

Dirección
Maspe

Categoría
Parking público

Fecha
06/11/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 06/11/2018 18:19:04
    Abierta