Kalezaindu

Zaborra Berezin

Resuelta
Descripción
Kontenedoreetatik kanpo zaborra dago Berezin

Dirección
Berezi

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
24/02/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 24/02/2019 16:15:04
    Abierta