Kalezaindu

Bidegorria konpondu barik

Resuelta
Descripción
Bidegorria oso egoera eskasean dago

Dirección
Lebeiti ingurua

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
09/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 09/11/2018 17:53:32
    Abierta