Kalezaindu

Seinalea apurtuta

Resuelta
Descripción
Maspe kaleko seinalea lurrean

Dirección
Maspe kalea 26

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
04/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Seinalea Udal langileek jaso dute eta laster ipiniko da berriro.
    Fecha: 06/11/2018 14:38:34
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 04/11/2018 17:29:05
    Abierta