Kalezaindu

Paperaren edukiontzia

Resuelta
Descripción
Maspe 10ean dagoen kontenedore urdinaren pedala ez dabil

Dirección
Maspe 10

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
12/11/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago.
    Fecha: 13/11/2018 14:27:43
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 12/11/2018 22:07:41
    Abierta