Kalezaindu

Beirazko botila guztiak lurrean

Resuelta
Descripción
Beirazko botila guztiak lurrean daramate aste oso bat gutxienez.

Dirección
Calle de Zubiaurre, Iurreta

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
11/05/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Amilburu plazako edukiontzien ondoan zeuden botilak atzo eguerdian kendu zituzten.
    Fecha: 12/05/2020 9:08:37
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 11/05/2020 9:57:57
    Abierta