Kalezaindu

Zaborra

Resuelta
Descripción
Maspe kalean ezin da kontenedoreetara sartu

Dirección
Maspe 10

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
18/12/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Dagoeneko zaborra kendu egin da.
    Fecha: 19/12/2018 11:35:25
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 18/12/2018 8:18:00
    Abierta