Kalezaindu

Zaborra poligono industrialeko ertzetan

Resuelta
Descripción
Arriandiko poligono industrialean zaborra dago bazter guztietan

Dirección
Arriandiko poligono industriala

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
24/02/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 24/02/2019 16:13:49
    Abierta