Kalezaindu

Ez dago konponduta! Arriskuak bertan jarraitzen du!

Resuelta
Descripción
Urteak daramatza txarto. Konponduta dagoela jarri duzue eta ez dago konponduta, berdin jarraitzen du.

Dirección
Calle de Elixalde, 11, Iurreta

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
26/05/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 26/05/2020 12:00:08
    Abierta