Kalezaindu

Plazako erreka

Resuelta
Descripción
Erreka inguruen, alde bateko bedarrak bakarrik ebai ziren, noizko errekako eta plaza inguruko bedar danak bidan moduen?

Dirección
Calle de Elixalde, 11, Iurreta

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
06/07/2020
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Mila esker udalerria hobetzeko duzun interesagatik. Dagoeneko egokitu da Elixaldeko lorategia. Ibaiertzei dagokienez, URA-Ur Agentziaren eskumena da, jabari publiko hidraulikoaren babesa eta kontserbazioa bermatzeaz arduratzen den erakundearena.
    Fecha: 08/07/2020 11:55:37
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 06/07/2020 3:14:45
    Abierta