Kalezaindu

Farola apurtuta

Resuelta
Descripción
Farola apurtuta dago

Dirección
Lugar Barrio Santa Apolonia 18A, Iurreta

Categoría
Iluminación pública

Fecha
27/08/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago eta epe laburrean konponduko da.
    Fecha: 28/08/2020 8:13:59
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 27/08/2020 18:39:59
    Abierta