Kalezaindu

Arratoiak Maspen

Resuelta
Descripción
3 auzokidek esan didate Maspe 10 ondoan arratoiak daudela Zagako ate zaharrean

Dirección
Maspe 10

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
02/04/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Arratoiak hiltzeko enpresari abisua eman zaio eta inguru horretan tratamendu intentsiboa aplikatuko dute.
    Fecha: 03/04/2019 8:40:43
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 02/04/2019 18:24:18
    Abierta