Kalezaindu

Bidegorriko pibotea lurrean

Resuelta
Descripción
Pibotea erorita dago eta bidegorria ostopatzen ari da.

Dirección
Calle de Bixente Kapanaga, 7, Iurreta

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
18/09/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin eskertu nahi dizut herria hobetzeko erakutsi duzun interesagatik,dagoeneko apurtuta egon diren piboteak kenduta daude.
    Fecha: 19/09/2019 11:13:59
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 18/09/2019 10:08:56
    Abierta