Kalezaindu

Ur potzua

Resuelta
Descripción
Ur potzu handia zebra bide ondoan

Dirección
garaizarko zubia

Categoría
Alcantarillado

Fecha
24/11/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago eta aste honetan konponduko da.
    Fecha: 25/11/2019 13:03:56
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 24/11/2019 13:55:49
    Abierta