Kalezaindu

Espaloia

Resuelta
Descripción
Ezin da pasa espaloitik. Egurrez beta dago.

Dirección
Lugar Barrio Mallabiena 4B, Iurreta

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
24/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Dagoeneko konponduta dago, materiala kendu egin da.
    Fecha: 27/11/2018 12:15:10
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 24/11/2018 10:17:46
    Abierta