Kalezaindu

Zaborra Elixalden

Resuelta
Descripción
Elixalde 6 portalaren aurreko jardin eta inguruak zaborrez beteta agertu dira. Honetaz gain, aparkalekuaren azpiko belardia (baratzaren ipar aldean aldapan dagoen belardia) zaborrez BETETA dago denbora luzez.

Dirección
Elixalde Kalea 6, Iurreta

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
01/10/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin barkamena eskatu nahi dizut erantzuna berandu iritsiko zaizulako, baina arazo teknikoak direla medio, abisua jaso genuen bidali eta egun batzuk beranduago. Aipatutako tokietan zaborra pilatuta egoteari buruz, esan beharra daukat garbitasun udal zerbitzuei abisua eman zaiela kendu dezaten.
    Fecha: 09/10/2018 12:36:27
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 01/10/2018 18:05:04
    Abierta