Kalezaindu

Txintxaun batean torniloa falta

Resuelta
Descripción
Kaixo, maiztegiko dilin dalan baten jersarlekuan tornillo bat falta da

Dirección
Kalea Olaburu 17004, Iurreta

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
17/12/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua luzatzeagatik, dagoeneko konponduta dago.
    Fecha: 18/12/2018 10:31:11
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 17/12/2018 17:38:00
    Abierta