Kalezaindu

Basuretan tapa altzauta

Resuelta
Descripción
Plastikuen basuretan lurreko tapa altssute dau ta gendea jauzi leike

Dirección
Zubiaurre Kalea 1, Durango

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
11/01/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Durangaldeko Mankomuniteko zerbitzua jakinaren gainean dago eta epe laburrean konponduko da.
    Fecha: 14/01/2019 9:50:07
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 11/01/2019 18:52:03
    Abierta