Kalezaindu

Txintxaunak apurtzear

Resuelta
Descripción
maiztegiko txintxaunetan kateak goiko egurrarekin lotzen diren lekuan tornilloak erdi solte daude

Dirección
Maspe Kalea, 20

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
14/12/2016
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Hondatuta egon den txintxauna eraman dute konpontzeko. Eskerrik asko.
    Fecha: 13/01/2017 9:53:45
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 09/01/2017 18:48:32
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 09/01/2017 18:41:35
    Abierta
  • Comentario: Eskerrik asko abisoagatik, laster konponduko da
    Fecha: 15/12/2016 8:56:09
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 14/12/2016 21:55:42
    Abierta