Kalezaindu

Burdine lurrien sartu

Resuelta
Descripción
Kaixo, eskolan barruen , frontoi eta profesionalen artean burdin bat dago lurperatute punta agerian dekokarik. Umiek bertan jolasten dabie

Dirección
Kalea Olaburu 17005, Iurreta

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
23/10/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Burdina kendu egin da eta laster ingurua lur berriarekin estaliko da.
    Fecha: 24/10/2018 14:12:49
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 23/10/2018 17:51:20
    Abierta