Kalezaindu

Zakarontzia apurtuta frontoien

Resuelta
Descripción
Frontoien, ate albuen dauen zakarrontzia apurtuta dau.

Dirección
Olaburu Frontoie

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
19/01/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Mantenurako zerbitzua jakinaren gainean dago eta aste honetan konponduko da.
    Fecha: 21/01/2019 8:56:55
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 19/01/2019 12:13:04
    Abierta