Kalezaindu

Arratoiak

Resuelta
Descripción
Kaixo, jada 2. egune jarraian arratoiak ikusten ditugula eskolarako eskaleretan

Dirección
Kalea Olaburu 3B, Iurreta

Categoría
Otros

Fecha
29/10/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko abisua emateagatik. Arratoiak hiltzeko enpresari abisua eman zaio, zonalde horretan tratamendu bat egiten ari da eta epe laburrean emaitzak ikusiko dira.
    Fecha: 30/10/2018 12:47:53
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 29/10/2018 17:53:19
    Abierta