Kalezaindu

Maiztegiko txintxaunak

Resuelta
Descripción
apurtuta dago torlojua.

Dirección
48215 Iurreta

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
09/01/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Hondatuta egon den txintxauna eraman dute konpontzeko. Eskerrik asko.
    Fecha: 13/01/2017 9:53:45
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 09/01/2017 18:48:32
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 09/01/2017 18:41:35
    Abierta
  • Comentario: Eskerrik asko abisoagatik, laster konponduko da
    Fecha: 15/12/2016 8:56:09
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 14/12/2016 21:55:42
    Abierta