Kalezaindu

Bide berdea

Resuelta
Descripción
Kaixo larrakozelara doan bide berde eta kotxeen bidea bereizten dituzten bolardoak desagertu dira azpalditik. Pertsonentzako eta batez ere umientzako arrizkutsua dago.

Dirección
Lugar Barrio Iurreta 3

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
05/02/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin eskertu nahi dizut herria hobetzeko erakutsi duzun interesagatik, aurkeztutako eskariaren bitartez. Udal zerbitzu teknikoa jakinaren gainean dago eta laster konponduko dira piboteak.
    Fecha: 07/02/2020 9:34:59
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 05/02/2020 18:21:28
    Abierta