Kalezaindu

Materiala botata

Resuelta
Descripción
Zundaketak egiteko erabili den materiala botata utzi dute

Dirección
Orozketara bidean

Categoría
Carreteras

Fecha
04/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lehenik eta behin, eskerrik asko abisua luzatzeagatik. Pilatutako materiala zonaldean zundaketak egiteko erabiltzen ari da. Dagoeneko ez dira beharrezko lanak bukatu, baina bukatzean, dena kenduko da.
    Fecha: 06/11/2018 14:53:07
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 04/11/2018 17:31:12
    Abierta